Startlista

Startlista. Uppdaterad 2018-02-05, 9.45. Det är denna som kommer synas i programbladet. 

118 anmälda.

 

   
Nr MS (7)    
1 Christian Lind Nielsen-91 Århus 1900 DEN
2 Fredrik Samuelsson-95 Hässelby SK  
3 Kevin Fankl-95 Ullevi FK  
4 Fredrick Ekholm-94 IFK Lidingö  
5 Anton Johansson-93 Huddinge AIS  
6 Rasmus Elfgaard-94 Athletics 24 Seven  
7 Marcus Nilsson-91 Högby IF  
       
  M22 (4)    
8 Jakob Samuelsson-98 Hässelby SK  
9 Andreas Gustafsson-97 Falu IK  
10 Nicklas Karlsson-96 Finspångs AIK  
11 Anton Östebo-96 Linköpings GIF  
       
  P19 (9)    
12 Philip Stömne-00 Valbo AIF  
13 Jack Tranderyd-00 KFUM Örebro  
14 Simon Thor-00 IFK Märsta  
15 Axel Åberg-00 Tjalve IF  
16 Emil Uhlin-00 Falu IK  
17 Anton Olsson-99 FIK Färjestaden  
18 Gustav Magnusson-00 Nyköpings BIS  
19 Tim Svantesson-00 Nyköpings BIS  
20 Edvin Hagberg-99 Turebergs FK  
       
  P17 (6)    
21 Oliver Engen-01 Krødsherad IL Friidrett NOR
22 Henrik Renz-01 Tjalve IF  
23 Carl af Forselles-01 Hellas FK  
24 Benjamin Tinglöf-01 Ärla IF  
25 Melker Drackner-01 Lidköpings IS  
26 Otto Nilsson-01 IK Sisu  
       
  P16 (6)    
27 Rasmus V Johansen-02 Århus 1900 DEN
28 Daniel Adolfsson-02 Tingbergs AIS  
29 Johannes Jansson-02 Östhammars IF  
30 Samuel Eriksson-02 Rånäs 4H  
31 Robin Isaksson-02 IFK Lidingö  
32 Jacob Seitl-02 Habo IF  
       
  P15 (18)    
33 Noa Skomorowski-03 Kvarnsvedens Friidrott  
34 Liam Wiklander-03 Tjalve IF  
35 Elias Lind-03 Hässelby SK  
36 Maxilimilian Lennartsson-03 FIF Gnistan  
37 Lehn Wildmoore-03 Århus 1900 DEN
38 Rikard Throgen-Hedin-03 SK Bore  
39 Viktor Rydåker-03 Örbyhus IF  
40 Jacob Thelander-03 Ljungby FIK  
41 Vincent Arousell-03 Hässelby SK  
42 Karl Östholm-03 Linköpings GIF  
43 William Nestor-03 Linköpings GIF  
44 Arvid Klingberg-03 Kvarnsvedens Friidrott  
45 Oliver Ellström-03 IF Göta  
46 Elliot Duvert-03 Turebergs FK  
47 Teo Borgius-03 Hammarby IF  
48 Sten Hagström-03 Örgryte IF  
49 Svante Leijon -03 IFK Växjö  
50 Malte Fuchs Edberg-03 Bromma IF  
51 Arvid Wändesjö-03 Tyresö FK  
       
  KS (3)    
52 Frida Johansson-95 Tjalve IF  
53 Malin Skogström-95 Hässelby SK  
54 Sandra Böll-94 Sparta Atletik DEN
       
  K22 (6)    
55 Emilia Stenström-97 Huddinge AIS  
56 Emma Söderström-98 GKIK  
57 Helena Kolte-98 Täby IS  
58 Lovisa Östervall-97 Upsala IF  
59 Bianca Salming-98 Turebergs FK   
60 Amanda Holmberg-98 Lidköpings IS  
       
  F19 (9)    
61 Linnéa Bodin-00 KFUM Örebro  
62 Lovisa Karlsson-00 Högby IF  
63 Erika Wärff-00 Malmö AI  
64 Caroline Mubiru-00 Malmö AI  
65 Amanda Eriksson-00 Spårvägens FK  
66 Frida Bergvall -99 IFK Växjö  
67 Julia Olander-99 KA2 IF  
68 Alma Kilpeläinen-99 Ljungby FIK  
69 Annina Stens-99 Spårvägens FK  
       
  F17 (10)    
70 Sandra Jonsson-01 Örgryte IF  
71 Elvira Carlén-01 Lerum friidrott  
72 Helena Cronstedt-01 Malmö AI  
73 Amanda Finney-Nilsson-01 Täby IS  
74 Freja Andersdotter-01 Malmö AI  
75 Anja Olsson -01 Malmö AI  
76 Linnea Borrman-01 Strömstads IF  
77 Corinne Wessman -01 IK Ymer  
78 Klara Rådbo-01 Hammarby IF  
79 Olivia Österling Strömstedt-01 IF Göta  
       
  F16 (16)    
80 Martha Danneskjold Rasmussen-02 Århus 1900 DEN
81 Tuvalisa Rosenquist-02 Tjalve IF  
82 Lina Arousell-02 Iggesunds SK  
83 Sofia Ejlertsson-02 Linköpings GIF  
84 Vendela Einberg-02 Huddinge AIS  
85 Maja Pettersson-02 FIF Gnistan  
86 Lisa Fröberg-02 IFK Lidingö  
87 Madeleine Aulio-02 IFK Lidingö  
88 Rebecca Runfors Carlzzon-02 Örgryte IS  
89 Pernilla Norgren-02 Umedalens IF  
90 Lisa Holmberg-02 Lidköpings IS  
91 Anna Klingberg-02 Kvarnsvedens FIK  
92 Sophie Reid -02 IK Ymer  
93 Ebba Åhman -02 IK Ymer  
94 Tove Larsson -02 IFK Växjö  
95 Tilde Gudmundsson -02 IFK Växjö  
       
       
  F15 (23)    
96 Julia Svennblad-03 Ale FK  
97 Ebba Hedberg-03 Kvarnsvedens FIK  
98 Linn Andersson-03 Tjalve IF  
99 My Odelmar-03 Tjalve IF  
100 Klara Frykholm-03 Glanshammars IF  
101 Tindra Frykholm-03 Glanshammars IF  
102 Lovisa Ewerblad-03 Danderyds SK  
103 Victoria Psilander-03 IFK Lidingö  
104 Moa Ehrenbrand-03 Strands IF  
105 Chanelle Lindwall-03 Malmö AI  
106 Clara Fallenius-03 Hässelby SK  
107 Marika Åstrand-03 Hässelby SK  
108 Emelie Beckman-03 Hässelby SK  
109 Caroline Graveley-03 Hässelby SK  
110 Elsa Eriksson-03 Hässelby SK  
111 Tilda Karlsson-03 Linköpings GIF  
112 Tove Tjeder -03 Täby IS  
113 Alma Flygt  -03 Täby IS  
114 Emma Jelic -03 IK Ymer  
115 Hanna Karlsson-03 IF Göta  
116 Ellen Pettersson -03 IFK Växjö  
117 Emilia Neuhaus -03 IFK Växjö  
118 Lisen Rignell-03 Bromma IF